Návod k použití Skincell Pro

Pokyny k použití séra Skincell Pro

Pokyny pro Skincell Pro

Přirozená a bezpečná příprava na korekci krtků, bradavic a kožních skvrn se objevila poměrně nedávno, ale již si získala lásku a popularitu mnoha obyvatel v České republice. Skládá se pouze z výtažků a výtažků z aktivních rostlin, díky čemuž má komplexní účinek na nedokonalost pokožky, aniž by poškodila zdravou pokožku, ale zároveň eliminovala příčiny jejího nedostatku.

Sérové ​​indikace

Doporučuje se používat sérum Skincell Pro při prvních známkách kožních lézí, jako jsou bradavice, stařecké skvrny a nežádoucí krtci. Tyto nedokonalosti pokožky mohou velmi zničit její vzhled, navíc způsobují mnoho potíží: neustále zasahují, svědí a při nejmenším poškození způsobují silné bolesti a mohou vést k vážným zdravotním problémům. Pokud nezačnete léčbu, formace se rychle rozšířily a zabíraly stále více oblastí zdravé pokožky. Čím dříve se s kožními problémy začnete vyrovnávat, tím snáze a rychleji se s nimi vyrovnáte.

Podrobný návod k použití

Protože je sérum Skincell Pro bezpečné, můžete ho doma používat samostatně.

  1. Otevřete plastovou tubu séra a vytlačte malé množství.
  2. Aplikujte produkt na problematickou oblast pokožky
  3. Tento postup opakujte 2–3krát denně po dobu 2–4 měsíců, v závislosti na závažnosti onemocnění.

Protože je sérum zcela neškodné, lze ho používat, pokud to situace vyžaduje. Nejsou nutné žádné přestávky v léčbě.

Kontraindikace

Droga je vyrobena z přírodních a bezpečných látek, takže nemá téměř žádné kontraindikace. Dokonce i děti od 2 let a starší lidé jej mohou používat k opravě krtků, bradavic a kožních skvrn. Nemá vliv na průběh jiných akutních a chronických onemocnění.

Stejně jako u jiných přírodních léčivých přípravků se ve vzácných případech může objevit individuální nesnášenlivost jakékoli složky léčiva. V takovém případě byste měli přestat užívat drogu a používat antialergické přípravky.