Recenze o Skincell Pro

 • Kateřina
  Měl jsem krtek u nosu, opravdu mi to vadilo. Neodvážil jsem se operaci provést. Kamarád doporučil krém skincell pro. S jeho pomocí jsem odstranil krtka bez jakékoli operace za 2 měsíce.
  Skincell Pro
 • Pavel
  Syn měl na pažích bradavice. Vyzkoušeli mnoho léků z lékárny, spálili bradavice, zčernali a ublížili. Ale velmi brzy se objevily nové. Po použití skincell pro jsou všechny bradavice pryč bez bolesti, nové se již neobjevují.
  Skincell Pro
 • Lenka
  S věkem se na krku a ramenou začaly objevovat věkové skvrny. Lékaři uvedli, že je to přirozené a nelze je léčit. Ale nechtěl jsem se s touto ošklivostí smířit a objednal jsem si sérum Skincell Pro. Během měsíce se moje barva pleti vyrovnala, mohu znovu nosit otevřené oblečení.
  Skincell Pro
 • Jaroslav
  Použil jsem sérum Skincell Pro na bradavice. Má lehkou příjemnou vůni, konzistencí připomíná krém. Bradavice z ní nezčernaly, ale postupně začaly vysychat a úplně zmizely.
  Skincell Pro
 • Miroslav
  Objednal jsem sérum Skincell Pro, aby se zbavilo bradavice, vyskočilo mi přímo na nohu. Bolelo kvůli ní chodit. Pomocí séra odstranil bradavici za 3 týdny. Manželka si přečetla pokyny a rozhodla se, že tento krém vyzkouší také po luscích, které měla na zádech stařecké skvrny. Po měsíci používání byla veškerá pokožka čistá.
  Skincell Pro
Uživatelské hodnocení Skincell Pro
4
11