Zkušenost s používáním Skincell Pro

Zkušenosti s používáním séra Skincell Pro od Maxima z Varšavy

Zkušenosti s používáním séra Skincell Pro

Dobré odpoledne. Před šesti měsíci jsem začal používat sérum Skincell Pro, které se používá ke korekci krtků, bradavic a kožních skvrn. Chtěl bych se podělit s ostatními o výsledky, kterých jsem byl schopen dosáhnout pomocí tohoto úžasného nástroje.

Krtci, kteří mi znetvořují obličej

Krtky na bradě a kolem nosu se začaly objevovat, když jsem byl teenager. Nejprve to byly malé tečky, které byly téměř neviditelné. V té době mě nijak neobtěžovali, až na to, že někdy mě trochu svěděli. Ale tito krtci rostli spolu s mým dospíváním. V době, kdy mi bylo třicet, měl můj obličej už ošklivě visící hnědý hrášek, díky němuž můj obličej vypadal asymetricky a moje brada byla křivá. Vždy se mi strašně nelíbilo. Někteří si dokonce mysleli, že mám na tváři špínu.

Ale kromě ošklivého vzhledu mi tito krtci způsobili při holení spoustu problémů. Bylo velmi obtížné oholit si vlasy kolem nich, a ještě více na nich. Pokud by to mělo štěstí, jejich vlasy rostly mnohem rychleji než vousy, byly drsné, takže vždy vypadaly neupraveně a se strništěm. Při holení jsem je navíc často omylem zasáhl žiletkou, kterou vždy doprovázely divoké bolesti a silné krvácení. Vždy se uzdravovali dlouho a bolestivě. Obecně mi tito oškliví krtci nepřinesli nic dobrého a samozřejmě jsem se jich opravdu chtěl zbavit.

Způsoby, jak zacházet s krtky

Zkušenosti s používáním Skincell Pro

Když jsem si našel čas, rozhodl jsem se jít k lékaři a zbavit se krtků. Lékař navrhl jediné řešení - chirurgické odstranění. Samozřejmě jsem opravdu nechtěl jít pod nůž, zejména proto, že operace vyžadovala více než týden zůstat v nemocnici po operaci, dokud se rány nezahojí. Když jsem o tom přemýšlel, šel jsem online a viděl jsem děsivé obrázky toho, jaké jizvy mají lidé po odstranění krtka na tváři. Samozřejmě jsem okamžitě měl chuť udělat takovou operaci. Opravdu jsem chtěl najít alternativu a našel jsem stránku výrobce séra Skincell Pro, kde jsem se naučil, jak ji používat. Rozhodl jsem se objednat, protože výrobce slíbil, že se zbaví krtka bez bolesti, jizev a jizev. Kromě toho je tento lék zcela neškodný, takže neexistují žádná rizika. A rozhodl jsem se objednat toto sérum.

Výsledky aplikace

Sérum Skincell Pro dorazilo poštou do 5 dnů. Má konzistenci jemného krému s lehkou příjemnou vůní. Začal jsem ho nanášet dvakrát denně po ranním umytí obličeje a před spaním. Ukázalo se, že je velmi snadné používat sérum: stačí vytlačit kapku drogy a aplikovat ji na samotného krtka. Po aplikaci nedochází k žádnému pocitu pálení nebo brnění, vůbec k nepohodlí.

Za týden jsem si začal všímat, že se mateřská znaménka trochu zmenšila, což mě velmi potěšilo. Samozřejmě jsem neočekával okamžitý výsledek krému, ale koneckonců jsem s ním byl ošetřen bez bolesti, obvazů a hospitalizace.

Po 2 měsících pravidelného používání se krtky téměř zploštily a ve svém průměru se dvakrát zmenšily. Při holení jsem se jich už nedotkl, nepřekáželi.

Sérum jsem používala 4 měsíce a nechala je úplně zmizet! Už 2 měsíce žiji bez nich, což je velmi, velmi šťastné. Použití tohoto léku nezpůsobilo žádné podráždění, bolest nebo svědění, prostředek má velmi mírný účinek na pokožku, nepoškozuje ji.